Імпорт з Кошторисів

UA » Construction Project » Імпорт з Кошторисів

Імпорт кошторисів 

Автоматичне завантаження кошторисних позицій і ресурсів в MS Project полегшує планування складних об'єктів. Оскільки зведені кошторисні розрахунки вартості будівництва створюються ще на етапі проектування, то зручно використовувати ці дані для складання Графіка Виробництва Робіт. Після завантаження позицій (а при бажанні і ресурсів) всіх локальних кошторисів об'єкта достатньо:

  •  Призначити тривалість кожного завдання MS Project (завдання відповідає позиції кошторису). Construction Project тут допомагає, обчислюючи значення "вироблення", "продуктивності", "денної потреби в робочих \ механізмах". Маніпулювання цими параметрами дозволяє точніше визначити тривалість і моделювати реальність.
  •  Розташувати завдання на осі часу згідно технологічного ланцюжка (послідовності) їх виконання. У найпростішому випадку досить встановити дати початку завдань, а в оптимальному - використовувати зв'язки завдань із затримками / випередженнями (типово для MS Project) створивши динамічний розклад.
  •  При бажанні, можна підключити функціонал закупівель і Платежів Construction Project істотно посиливши створену модель додавши Контрагентів, номера Договорів (автоматично для кошторисів "Договірної ціни") та ін.

Створивши в одному інформаційному об'єкті (файлі MS Project) Ви отримуєте детальну картину про те, що коли має бути зроблено, які ресурси і в який час будуть необхідні, яке фінансування коли знадобиться і інші зручні аналітичні звіти, що автоматично створюются в зведених таблицях Excel за допомогою підсистеми звітності Construction Project. Якщо на питання «ЩО повинно бути зроблено і СКІЛЬКИ це коштує?» Відповідає кошторис, - то на все «КОЛИ? ... в які дні що знадобиться? »Відповідає створений з кошторису Графік Виробництва Робіт.

На етапі виконання, можна організувати збір фактично обсягів виконаних робіт прямо з майданчика (функціонал Конструктора Форм в Construction Project), завантажувати їх в ГВР і отримати план-факт за проектом (тобто Прогрес, Статус і Прогноз в класичній термінології УП), а фактично виконані об'єми передати до Кошторисної системи для формування стандартних форм звітності КБ2в, КБ3 та інших.

 

Необхідні компоненти для роботи з Кошторисами

 

Відео-інструкція